Állás

Kontroller

Kedves Kontroller! Stabil munkahelyet keresel, a tudásodnak megfelelő juttatásokkal? Ha a válaszod igen, akkor ez az ajánlat neked szól, amennyiben autóipari vagy termelő vállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezel, valamint a szakmai angol nyelvtudásodat is napi szinten használnád. A Veszprém megyében található autóipari-beszállító vállalat, mely biztonságtechnikai eszközöket gyárt Téged keres. Jelentkezz most, légy a csapat része!

Kontroller pozíció

Számítunk a tudásodra a következő feladatokban:

  •        Havi zárások végrehajtása
  •        Heti és havi előrejelzések készítése
  •        Eredménykimutatások, mérlegek készítése
  •        Éves beszámolók készítésében való részvétel
  •        Költséghelyfelelősök havi elszámoltatása
  •        Termelési produktivitás mérőrendszerének kialakítása és működtetése
  •        Tervezés és terv-tény eltérés elemzések elkészítése
  •        Eredményességi visszacsatolások készítése a management részére
  •        Stratégiai tervezés támogatása
  •        Mérőszám rendszer fejlesztése és működtetése
  •        Vevői ajánlatkészítés támogatása
  •        Kontrolling szolgáltatást nyújt a termelési területednek

Amivel mindenképp rendelkezned kell:

  •        Gazdasági felsőfokú végzettség
  •        3-5 év kontrolling tapasztalat (autóipari vagy termelő vállalatnál)
  •        Szakmai aktív angol nyelvtudás napi szintű használata szóban, és írásban
  •        Számítógépes ismeretek (magas szintű Excel), access és adatbázis tudás előny
  •        Precizitás, lojalitás, terhelhetőség, önálló és team munkára való alkalmasság, stressztűrő képesség

Amivel jutalmazzuk a tudásodat:

  •        Versenyképes fizetés, és juttatások
  •        Kötetlen munkaidő, fizetett ebédszünettel
  •        Fejlődési lehetőség
  •        Változatos, és izgalmas feladatok

Munkavégzés helyszíne:

  •        Veszprém megye

Végezetül…

Kedves jelentkező! Alig várom, hogy felvegyem veled a kapcsolatot, és többet megtudjak rólad. Ehhez csupán annyit kell tenned, hogy elküldöd legfrissebb önéletrajzodat német, angol és magyar nyelven a pozíció megjelölésével a wf661054@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014