Állás

Főkönyvelő

Kedves Főkönyvelő Kolléga! Már a megszólításommal is azt szeretném sugallani számodra, hogy kiemelkedően fontos szerepet fogsz betölteni nálunk. Szenvedélyed a pénzügyi terület? Szereted a kihívásokat is? Akkor bátran olvass tovább! Itt nem csak a problémamegoldásban kamatoztathatod a tudásodat, hanem precizitásoddal és elhivatottságoddal komoly szakmai növekedést érhetsz el. Ha szívesen dolgoznál egy nyugodt, szmogmentes környezetben távol a fővárostól, akkor nincs más dolgod, minthogy elolvasod a rád vonatkozó feladatokat és referenciákat, mint

Senior Főkönyvelő

munkatárs.

Amit biztosan szeretnél tudni a feladatokról:

·         Pénzügyi kimutatások helyesen és időben való elkészítése a helyi GAAP szerint;

·         Mérleg és eredménykimutatás elkészítése;

·         Együttműködés a magyarországi pénzügyi csapattal, illetve szoros kapcsolattartás az olasz pénzügyi csoporttal;

·         Havi számlaegyeztetések végrehajtása a vállalaton belül;

·         A mérlegszámlák összeegyeztetése;

·         Segítségnyújtás a közvetlen adó, az áfa és a vonatkozó fiskális kötelezettségek teljesítésében;

·         Szoros együttműködés a külső könyvvizsgálókkal és a biztosítási ügynökségekkel;

·         Az új ERP rendszer fejlesztésének támogatása;

·         A pénzügyért felelős személy támogatása a számviteli kereszt-funkcionális tevékenységekben

Amilyen tudással már biztosan rendelkezel:

·         Felsőfokú pénzügyi végzettséggel;

·         Legalább 6éves számviteli tapasztalattal közép-és nagyvállalatok tekintetében;

·         Erős számviteli ismeretekkel;

·         Jelentős szakértelemmel Excel területén (programozási szintű tudás nem szükséges);

·         Aktív angol nyelvtudással, melyet írásban és szóban is egyaránt használhatod multinacionális környezetben való kapcsolattartás érdekében

Előnyödre válik:

·         ERP tudás;

·         Oracle JDE ismeretek.

Ami biztosan motiváló lehet a számodra:

·         Versenyképes juttatási csomag;

·         Jó hangulatú, proaktív csapat;

·         Hosszú távú munkalehetőség;

·         Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Munkavégzés helye:

·         Jász-Nagykun-Szolnok

Ha már egy picit is felkeltette a hirdetés az érdeklődésedet, ne habozz, küldd el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével az wf621021@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása