Állás

Data engineer - Budapest

Úgy érzed, már jelentős data engineer tapasztalattal rendelkezel? Szeretnéd kihozni magadból a maximumot? Tudok számodra egy tökéletes lehetőséget, ahol tovább csiszolhatod már meglévő tudásod, részt vehetsz hazai, és akár külföldi projektekben is… és mindemellett egy szuper lendületes csapat értékes tagja lehetsz! Ha pont erre a lehetőségre vártál, jelentkezz partnercégünkhöz!

Amit szakmai tudásodért nyújtunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomagot
  • Nyelvi és szakmai tréningeket (akár külföldön is!)
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget
  • A fejlesztői környezetet is Te választhatod meg
  • Nyitott gondolkodású, támogató, pörgős csapatot
  • Munka-magánélet egyensúlyt
  • Akár a kutyádat is magaddal hozhatod
  • Csapatépítőket, sütinapokat, rekreációs szobát

A feladataid lesznek:

  • Adatbázisok optimalizálása (Postgres, MySQL, Mongo, Redis, Memcache, Kafka)
  • Az adatgyűjtő és elemző eszközök integrációja (Tealium, Google Analytics, Xiti)
  • Backend és frontend fejlesztés (PHP, Go és JavaScript)
  • Részvétel a mérési pontok és mért adatok meghatározásában
  • Microservice alapú modulok fejlesztése dockerizált környezetben

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Legalább 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel
  • Jártas vagy a PHP és Go programozásban
  • Jóban vagy a Postgres, MySQL adatbázissal és a PL/SQL nyelvvel
  • Tudod mi az a Data Modeling és Data Cleaning
  • Aktívan beszélsz és írsz angolul

Előnyöd lesz, ha:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • tapasztalattal rendelkezel automatikus tesztek készítésében
  • Unix parancsok, GIT, VIM ismeretekkel is rendelkezel
  • nem ismeretlen a „dockerizált környezet” kifejezés
  • Nem csak a Big Data és a Machine Learning iránt érdeklődsz

Munkavégzés helye: Budapest

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014