Állás

Elektromos karbantartó - Szolnok

Elektromos karbantartó

Faipari Partnercégünk számára keresünk Szolnokra, áprilisi kezdéssel Elektromos karbantartó munkakörbe munkatársakat!

Feladatok:

  • Faipari berendezések (prés, fűrész, szárító) működésének biztosítása.
  • Elektromos hibakeresés és elhárítás.
  • Tervezett karbantartásban való részvétel.
  • Gépfejlesztési javaslattétel.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú elektromos (erősáramú) végzettség.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Gépek elektromos karbantartásában szerzett minimum 2 éves tapasztalat.
  • 3 műszak vállalása.

Amit nyújtani tudunk:

  • a bérezés megegyezés szerint

Béren felüli juttatások:

  • nettó 30 000 Ft jelenléti bónusz + havi teljesítmény bónusz
  • utazási költségtérítés
  • munkaruha, munkavédelmi eszközök
  • emelt műszakpótlék (du. 35%, éj. 50%)!

Munkavégzés helye: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát! Bővebb információ: a +36204782102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015, Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014