Állás

Sales Nyomda

Budapesti székhelyű, évszázados múltra visszatekintő nyomda csapatába keresünk

 Értékesítői

 pozícióba munkatársakat.

 Munkakör: Új külföldi ügyfelek felkutatása, megszerzéseFolyamatos írás-, illetve szóbeli kapcsolattartás a megszerzett partnerekkelVevői árkérésekkel és megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés (árkérések fogadása, árajánlatok kiküldése, megrendelések menedzselése, panaszkezelés)Vállalat képviselése kereskedelmi tárgyalások és partnerlátogatások alkalmával

 Elvárások: Magas szintű angol, vagy német nyelvtudásJó elemző és kommunikációs készségKitartó munkavégzésHatározottság és türelemAmit mi nyújtunk:Kreatív munkaKellemes, barátságos csapatRugalmas munkavégzés (igény esetén akár heti 1 nap home office)Stabil nagyvállalatFolyamatos fejlődési- és előre lépési lehetőség Munkakezdés: folyamatosan

 Fizetés: versenyképes alapbér + étkezési hozzájárulás + jutalékMunkaidő: heti kb. 40 óra szabad beosztásban Olyan hölgyek/urak jelentkezését várjuk, akik önállóan, magabiztosan tudják végezni munkájukat és folyamatosan tesznek a célok eléréséért.

Jelentkezni a nyomdasales@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajz és nettó bérigény megadásával.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása